Jdi na obsah Jdi na menu
 


Rockstar: Original - 8/10

Klasický Rockstar který ničím neurazí, má svou specifickou chuť a dokáže pořádně nakopnout. Plechovka má nadprůměrný design.

Rockstar: Punched - 10/10

Rozhodně nejlepší energy drink všech dob ! To je samozřejmě můj názor. :) Jeho chuť se ani nedá popsat slovy. Opravdu výrazná chuť, v které cítím jakési bonbony. Tohle nic nepřekoná. Zároveň krásný design.

Rockstar: Recovery Lemonade - 7/10

Nejspíš nejhorší Rockstar, ovšem pořád by zapadl mezi lepší průměr. Nedoporučuji ho pít nevychlazený, chutná velmi trpce, ale pokud si ho pořádně vychladíte tak se poposunuje na takových 8/10, ale jen pokud si ho opravdu pořádně vychladíte... Za to má, ale vcelku pěkný design.

Rockstar: XDurance Performance Energy (Blueberry, Pomegranate, Acai) - 9/10

Skvělý design plechovky, skvělá a výrazná chuť, ovšem trošku přeslazený ale přesto vynikající !

Rockstar: XDurance Performance Energy (Tropical Orange) - 9,5/10

Plechovka s krásným designem a skvělou pomerančovou chutí, která silně připomíná chuť limonádového nápoje Mirinda. Dokáže neuvěřitelně nakopnout !

Monster: Original (zelený) - 7/10

Takový nad průměrný energy drink s osobitou chutí, ovšem ne nějak výjmečnou, spíše obyčejnou, na chuti rozhodně také nepřispívá ani obsahující ženšen... Design plechovky je vcelku povedený.

Monster: Original Lo-Carb (modrý) - 4,5/10

Děsivý nápad takové společnosti jako je Monster....

Monster: Juice Ripper - 7/10

Edice Juice mě naopak od Orginal velmi potěšila. Ripper je nadprůměrný energy drink s příšerným obalem jako jeho sourozenec Khaos.

Monster: Juice Khaos - 8/10

Skvělý Monster s velmi sladkou chutí a příšerným obalem, ale to už sem zmiňoval..... :) Jinak je velmi podobný Ripperovi, prostě ,,džusíky" :).

Monster: Rehab Rojo Tea - 7/10

Na můj vkus až moc čajové a málo energy drinkové. Alespoň krátka chuť energy drinku by neuškodila, ba naopak.... :) Ale musím podotknout, že design plechovky je opravdu pěkný.

Semtex: Original - 7/10

 Obyčejný energy drink, který ničím neurazí, ale ani ničím nenadchne.

Semtex: Cool - 0/10

Ano, dávám mu 0 bodů. Ano, je velmi krásné a srandovní, že se vám po něm zbarví jazyk. To je vážně skvělé, problém je vypít to. Tak odpornou chuť nemá snad nic ! Měl jsem opravdu potíže to dopít. Kamarád si koupil dva a když mě viděl jak se tvářím, zkrátka poznal na mě, že je mi zle. Ano, bylo mi zle !